Barnet Josef Václav (1907 - 1990)
Stavba Stalinova pomníku, signováno a datováno vpravo dole J. V. Barnet 1953, olej/plátno, 38 x 52 cm, lehce poškozená malba, poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |